телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Велосипедні прогулянки

12Велосипед поїде практично скрізь, де пройде пішохід, причому відстань, яку можна подолати на «двоколісному байку», є набагато більшою.

Детальніше...

Рафтинг у Карпатах.

XLВпродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди.

Детальніше...

Катання на конях

konne progylkiУміння сидіти на коні та правильно тримати осанку – це ще не кінний туризм. Кінний туризм починається тоді, коли сівши верхи на коня, взявши в руки уздечку, Ви маєте змогу помандрувати не манежем чи лісопарком, що оточує конюшню, а маршрутом, який заздалегідь оберете Ви самі, і який пролягатиме невідомими карпатськими просторами.

Детальніше...

Походи в гори

3 800x600Похід в Карпати - це похід в особливі гори. Тут панують величезні простори, безкрайні смерекові ліси, широкі зелені полонини, бурхливі гірські річки.

Детальніше...

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

muzeiЕкскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше...

Полонина Діл

5 800x600На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше...

Збираня грибів, ягід, карпатськиго чаю

1 800x600Щоб літній відпочинок у Карпатах проходив із користю для здоров’я, рекомендуємо ознайомитися із сезонами дозрівання ягід у околицях Верховини. Одні ягоди зміняють інші від початку червня і до початку осені - Ви зможете збирати їх самостійно або можете домовитись про доставку свіжих ягід до Вашого столу.

Детальніше...

Сільський туризм

3 1 800x600Українське село має багатющу історико-архітектурну спадщину, культуру, самобутній побут, самою природою даровані мальовничі ландшафти; наділене багатими лікувально-рекреаційними ресурсами.

Детальніше...

Купання в річці "Чорний Черемош"

51Не далеко від котеджів є гірська річка "Чорний черемош" з кришталево чистою водою, купатися в ній можна в теплу пору року.

Детальніше...