телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині

9-mini

Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Більшість коней "знайомі між собою", тож ви не станите жертвою "конячих розборок". Другим фактором безпеки є досвідчений інструктор, який при потребі поведе коня на поводі.

Доступно всім. Якщо ви ніколи не сиділи в сідлі або забули коли то було - не біда. Інструктор все детально роз'яснить, покаже як сідати на коня, як керувати, пояснить засади правильного спілкування з конем. На початках, вас можуть просто провести по колу. Для більш досвідчених вершників пропонуються самостійні прогулянки, коли інструктор їде поряд на іншому коні.

Активно. Зрозуміло, що верхова їзда то неабияке фізичне навантаження. Їзда риссю та галопом вимагає не тільки роботи м'язів, а й певної координації рухів та почуття рівноваги. Навіть прогулянки повільним кроком з незвички нагадують про себе наступного дня.

Спілкування з твариною. Кінь - то жива істота, яка має свій характер, страхи, бажання, погляди на життя. Спілкування з конем завжди приносить багато приємних емоцій. Коні теплі. Всі знають про іпотерапію і лікування проблем із хребтом і ЦНС, і навіть їх специфічний запах лікує хвороби дихальних шляхів.