телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Катання на санках

4-miniЦе універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Але всеж необходно дотримуватись елементарних правил безпеки.

Перш, ніж відпустити своє чадо кататися або підштовхнути санчата з малюком вниз, проведіть ретельне «інспекцію» схилу гори на предмет різких поворотів, цвяхів, каменів і залозок, що стирчать з-під снігу, а також переконайтеся, що на снігу немає проталин, тобто не переглядає гола земля. Наїхавши на неї, ваша дитина просто «катапультується», і добре, якщо поруч не буде інших дітей. Спустіться з гори і подивіться, чи не виходить дорога на проїжджу частину або на водойму, де лід не надто міцний. Існує ризик, що втративши управління, дитина в азарті за лічені секунди вискочить на небезпечну територію.

У п'ять-шість років дитину вже можна відпускати на більш «дорослі» гірки. Але спочатку проведіть з ним невеликий інструктаж. Деякі діти люблять кататися на санях з гори, лежачи на животі. Це досить ризиковано, тому що під час спуску можна наїхати на перешкоду, пошкодити зуби або, вдарившись головою, отримати струс мозку. Найбезпечнішим положення - сидячи, коли верхня частина корпусу слід відхилити назад на 30-45 градусів.