телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Катання на ковзанах

3-miniКаток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

На сьогоднішній день ситуація з катками в порівнянні з минулим десятиріччям значно покращилася. Все більше з’являється льодових майданчиків і палаців, де кожен бажаючий може за невелику плату займатися улюбленим заняттям, навіть цілий рік.

Але є одне але. На цих самих ковзанках, при великій кількості відвідувачів спостерігається мізерно мала кількість інструкторів, або хоча б просто людей, що можуть помогти новачкам, які просто не знають з чого почати.

Тому, якщо не вмієте кататися, або робите це не дуже впевнено, то ми розповімо Вам, як навчитися кататися на ковзанах і дамо кілька порад.

1. Якщо у вас немає своїх ковзанів, ви можете їх взяти напрокат. Зверніть увагу на розмір, якщо трохи великі – надіньте грубу шкарпетку, але добийтеся того щоб коньок сидів на нозі щільно. Це значно знизить ризик травматизму та полегшить катання.

2. Добре зашнуруйте ковзани, на всі отвори, як можна вище. Дуже часто ковзани із прокату не найкращої якості, тому по закінченню деякого часу перешнуруйте свої ковзани, щоб не псувати собі враження від катаня.

3. Після того, як Ви вийшли на лід, то спочатку краще триматися за що-небудь – за борт або за свого супутника. Далі, щоб поїхати обов’язково трохи зігніть ноги, так влаштована людина, що на прямих ногах далеко заїхати не вийде.

4. Якщо вам дісталися фігурні ковзани із зубами спереду, наївно вважати що ці зубці вам допоможуть на перших порах. Не відштовхуйтеся ними, взагалі уявіть, що на вас хокейні ковзани.

5. Як же все-таки почати ковзати по льоду? Цей момент потрібно відчути. За правилами, потрібно відштовхуватися внутрішнім ребром поштовхової ноги, при цьому ведену ногу виставляти вперед. Пробуйте, але добре запам’ятайте, що не потрібно відштовхуватися зубами на фігурних ковзанах.

6. Далі, потрібно розвести носки в сторони, щоб ноги були під кутом по відношенню один до одного, і вперед.

7. Обов’язково під час руху переносьте центр ваги з ноги на ногу, і не забувайте зігнути коліна. Поштовх лівою ногою – центр ваги перемістився на праву, і навпаки.