телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Катання на лижах

katanie-na-lyzhahЗима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

При цьому багато хто стикається з проблемою, як вибрати лижі для катання. Для початку, слід визначитися, в якому стилі ви віддаєте перевагу кататися, а вже потім від цього відштовхуватися при виборі лиж. Існує два види лиж: гірські і бігові.

Як вибрати гірські лижі

Вони включають в себе безліч стилів катання, таких як:

Карвінг. При цьому стилі лижник здійснює розвороти на поворотах за допомогою кантів лиж на всіх етапах повороту. Такі лижі ще називають «карвінгові» з — за глибокого вирізу з боків. Але такі маневри здійснюються лише на заздалегідь підготовлених схилах;

Екстремальний карвінг набагато важче попереднього. Проблема в тому, що поворот треба здійснити майже лежачи на боці, тому що радіус його дуже малий. Для лиж такого стилю знадобиться додаткова пластина, яка буде збільшувати відстань між черевиком і лижею;

Скі-тур. Це помірний стиль, при катання в якому відсутні підйомники. Спортсмен повинен самостійно піднятися наверх для спуску, а щоб уникнути сильного ковзання лижі оснащують камусами;

Скі-кросс. За цього стилю повинна бути спеціально обладнана траса трамплінами, перепадами і віражами. В основному використовується для змагань на швидкість. В цьому випадку лижі зобов’язані бути міцними і мати високий рівень маневреності;

Фрістайл. Один з популярних стилів привертає молодь. Задумка стилю полягає в стрибках і трюках на спеціальних стінах напівтрубі. Вибирати варто лижі у яких п’ята і носок загнуті;

Фрірайд. Суть стилю в катанні по горбах, цілині і стрибки з рельєфів поза трасою. Лижі краще вибирати широкі;

Цілинне катання. Цей стиль має на увазі катання по пудровим, свіжому снігу. Щоб зуміти оволодіти цим стилем використовуються самі широкі лижі.

Для того щоб правильно вибрати гірські лижі слід врахувати деякі нюанси. Для початку вибираємо лижі по зростанню з розрахунку рівня підготовки лижника:

При слабкій фізичній підготовці віднімаємо від зростання 20 см і отримуємо необхідну довжину лиж. У разі постійних тренувань і підвищеної підготовки віднімаємо 10 см.

А якщо лижник впевнений в своїх силах і вже не перший день катається, то довжина при виборі гірських лиж така ж, як і зростання.

Найкращий варіант, якщо ви спробуєте різну довжину і виберете ту, яка подобається і комфортна саме для вас.

Також не забуваємо підібрати лижі необхідної ширини. Якщо ви будете кататися по нормальній рівній трасі — краще брати широкі — вони більш стійкі. При жорсткій трасі мул катання по льоду — вузькі — вони легше і маневреннее. Що стосується жорсткості, то вибір грунтується на рівні підготовки спортсмена. Чим вище майстерність, тим жорсткіше лижі.

Інформація про витяги:

У Верховині найближчий підйомник - бугельний протяжністю 450 м. Без штучного засніження. Коли є сніг, тоді можна кататися на лижах.