телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Збираня грибів, ягід, карпатськиго чаю

1 800x600Щоб літній відпочинок у Карпатах проходив із користю для здоров’я, рекомендуємо ознайомитися із сезонами дозрівання ягід у околицях Верховини. Одні ягоди зміняють інші від початку червня і до початку осені - Ви зможете збирати їх самостійно або можете домовитись про доставку свіжих ягід до Вашого столу.

 Екологічно чисті карпатські суниці, чорниці, малина, ожина, журавлина надзвичайно корисні для здоров’я дітей та дорослих, особливо якщо вживати щойно зібрані ягоди.

У сезон дозрівання ягід Ви зможете замовляти до Вашого столу страви із ними: вареники, млинці, пироги, соуси, компоти, каші або домашній сир із додаванням свіжих ягід тощо . Свіжі ягоди разом із карпатським медом, свіжим молоком або домашнім сиром – улюблені сніданки дітей, яких турботливі батьки привозять на відпочинок та оздоровлення у Карпати, зокрема до Верховини.

Гриби

У липні, якщо регулярно йдуть дощі і немає посухи, у Карпатах розпочинається грибний сезон, який триває до середини осені аж до приморозків. За сприятливих погодних умов у околицях Ворохти та на далеких грибовищах можна зайнятися «тихим полюванням» та назбирати грибів як на зимові заготівлі, так і просто до столу під час відпочинку: білі (боровики), лисички, опеньки (підпеньки), підберезники, грузді, сироїжки. Також можна за попередньою домовленістю замовити доставку свіжих грибів (по сезону) до садиби. Приготувати гриби Ви зможете самостійно на кухні , де є для цього все необхідне, або ж замовити страви із грибами згідно сезонного меню: юшку з грибами, деруни з грибами, млинці з грибами, м’ясо з грибами, грибний соус, смажені гриби та т. ін.*

*Нагадуємо, що дітям до 12 років вживати гриби як самостійну страву не рекомендується, оскільки вони є досить важким продуктом для дитячої системи травлення. Грибні юшки та соуси для дітей рекомендуємо замовляти тільки з тих грибів, які заготовлені господарями.

Для того, щоб не помилитися під час збирання грибів і щоб до столу потрапили тільки їстівні гриби, рекомендуємо ознайомитися із їх зовнішнім виглядом та ознаками.

Для шанувальників грибного полювання або новачків, які не почуваються впевнено у лісі, пропонуємо послугу збирання грибів у супроводі професійного грибника . Такий відпочинок запам’ятається Вам приємними емоціями надовго, оскільки Вас відведуть чи завезуть згідно погоди та сезону на відповідні грибовища, де Ви обов’язково назбираєте стільки грибів, скільки запланували, навчать їх знаходити по прикметах та розрізняти їстівні й отруйні гриби.