телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Катання на конях

konne progylkiУміння сидіти на коні та правильно тримати осанку – це ще не кінний туризм. Кінний туризм починається тоді, коли сівши верхи на коня, взявши в руки уздечку, Ви маєте змогу помандрувати не манежем чи лісопарком, що оточує конюшню, а маршрутом, який заздалегідь оберете Ви самі, і який пролягатиме невідомими карпатськими просторами.

Свист вітру у вухах, краса первозданної природи, єдність із слухняною і сильною твариною, гармонія в душі і відчуття нескінченної радості і безтурботності – це все незабутні відчуття. Пустивши коня кроком, риссю, галопом (це Ви матимете змогу обрати разом з Вашим інструктором) - Ви відчуватимете себе володарем цієї сильної тварини, відчуватимете, як вона підкоряється Вам і як Ви підкоряєтеся її грації та силі. Власне тоді починаються усі принади кінного відпочинку, коли маршрути – визначені, коні – перевірені, а Ви у надійних руках професіоналів, які здатні влаштувати Вам кілька годин казки верхи на коні, яку Ви не забудете ніколи і обов’язково захочете повторити при нагоді, яку шукатимете Ви самі.

Чим мене може зацікавити кінний туризм?

Верхи на коні Ви зможете побачити нові багатющі краєвиди карпатських країв, помандрувати лісом, повечеряти біля багаття, продегустувати відомі національні страви. М'який клімат, що поєднується з пишнотою карпатської природи, її безкрайніми полями і лісами – усе це подарує дивовижне відчуття свободи. Ви будете доглядати за своїм конем, чистити, сідлати, брати участь у похідному житті. Будь-хто, поспілкувавшись з конем, отримає позитивні емоції, зуміє оцінити, що таке тварина-друг.

Що мені потрібно знати про кінний туризм?

Кожен, незалежно від будь-якого віку та фізичних здібностей може відчути себе підкорювачем гірських просторів і помандрувати дивовижними місцями карпатського краю. Якщо Ви новачок у цій справі, досвідченний інструктор допоможе Вам відчути себе впевнено в сідлі і отримати від прогулянки максимум задоволення попередньо провівши з Вами попередній інструктаж з верхової їзди та догляду за тваринами.

Чим корисні кінні прогулянки?

Прогулянки на конях – чудовий вид активного відпочинку, який володіє здатністю впливати на оздоровлення всього організму. Кінні прогулянки чудова річ для зняття емоційного стресу. Верхова їзда є дуже корисною для здоров'я. Вона тренує рівновагу, м’язи, покращує загальний тонус тіла. Загальновідомий медичний факт, що верхова їзда надає позитивний вплив на травні функції людини, на органи кровообігу, нервову, дихальну і ендокринні системи. Катання на конях рекомендовано при порушенні координації рухів, викривленні хребта, дефектах постави, лікуванні ішемічної хвороби серця, порушення обміну речовин, бронхіальній астмі, вегето-судинній дистонії, функціональних захворюваннях кишечнику тощо.

Отож, якщо Вас приваблює краса первозданної природи, Вас цікавить єдність із слухняною і сильною твариною, Ви хочете отримати гармонію в душі, відчуття нескінченної радості і безтурботності – відпустка в сідлі сама для Вас і вона зможе подарувати Вам незабутні відчуття!