телефонуйте 067-125-30-46

image image image image image image image image image
Катання на санках Це універсальний вид розваг, який не потребує нічого спеціального, тільки гірка та трохи снігу. Це улюблене заняття дітей в зимку і навіть деяких дорослих.

Детальніше

Катання на ковзанах Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Детальніше

Гірськолижний курорт "Буквель" 55 км. від Верховини. Трансфер за домовленістю. Прокат лижного комплекту 140 грн. найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря.

Детальніше

Гірськолижний курорт Ворохта Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Детальніше

Катання на конях, або санях у Верховині Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд.

Детальніше

Зимові Свята Верховини Коли паде сніг, гуцул чує Різдво. З першою сніжинкою в голові починає коляда гудіти, а в роті присмак куті відчувається. Однак приготування до цього найбільш культивованого у горах свята починається задовго до того. Або взагалі є неперервним.

Детальніше

Екскурсії по музеях, та цікавих місцях Екскурсії по музеях, та цікавих місцях

Детальніше

Катання на лижах Зима прекрасна пора для заняття таким видом спорту, як катання на лижах. Завдяки йому поліпшується робота серця, вся фігура набуває ідеальні пропорції. З кожним роком все більша кількість туристів відправляються на відпочинок не в теплі країни, а навпаки — де більше снігу.

Детальніше

Полонина Діл На полонину Діл, що у Верховинському районі на Івано-Франківщині, щодня приходять туристи, щоб поласувати свіжим сиром і полюбуватися мальовничими гірськими пейзажами. Місцеві мешканці її називають "панською", бо дорога до полонини неважка й швидка.

Детальніше

Рафтинг у Карпатах.

XLВпродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди.

Чим же ми будемо тут займатися?

Тут займаються рафтингом від "extrim paty" - сплавом по річці на надувних човнах, а саме: катамарнах, рафтах, надувних байдарках. Для цього нами був обрана сама цікава ділянка річки. Туристи, під керівництвом досвідчених інструкторів проходять три пороги і багато дрібних, але не менш цікавих перешкод. Пороги, завдяки своїй складності, були удостоєні персональних імен, тому і називаються іменними. Це - Дземброня, Гучок (3-х ступінчастий) і Гук.

Чорний Черемош - одна з небагатьох придатних для сплаву порожистих річок України. Річка Протікає в Карпатах Івано-франківські області, має довжину близько 90 км, басейн площею 850 квадратних км і середній ухил на сплавному ділянці - 8 м / км. Початок Чорного Черемоша знаходиться на висоті близько 1800 м, на полонинах відрогів Чорногірського хребта. У селі Устеріки Чорний і Білий Черемош, зливаючись, утворюють річку - Черемош - права притока Прута. Чорний Черемош рясніє порогами і шивера і практично не має плесових ділянок, тому річка чудово підходить для любителів активного відпочинку та екстремального туризму: рафтингу, каякінгу, сплаву по річці. Саме тут, протягом багатьох років, проводяться змагання з водного туризму. Черемош має бурхливу весняну повінь, і численні літні дощові паводки, у літній період води небагато, але все одно достатньо для рафтингу і сплаву на байдарках по швидкій річці, технічно сплав навіть стає цікавіше. Рафтинг - сплав по річці проходить в районі гори Піп Іван (Чорна Гора 2021м). Говерла - найвища гора України (з угорської сніжна гора (Hóvár) - також знаходиться недалеко. Тому сплави можна легко комбінувати з сходженнями на найвищі вершини нашої країни.

Програма та вартість туру в організаторів, партнерів котеджного комплексу "Магурка"

На початку травня варто помірно тепла погода, хоча можливі всякі весняні катаклізми (на зразок снігу), вдень буває жарко (до +20), вночі достатньо холодно (+5 +10), особливо у верхів'ях, іноді при чистому небі бувають заморозки, при дощі буває прохолодно. Вода холодна - потрібен гідрокостюм. Дощі - не рідкість.